Egle atgriežas ar rezultatīvu sniegumu

Amerikas Hokeja līgā (AHL) ar rezultatīvu sniegumu laukumā atgriezies latviešu uzbrucējs Haralds Egle, kurš aizvadītajā naktī izcēlās ar rezultatīvu piespēli Manitobas “Moose” mājās piedzīvotajā zaudējumā ar 2:4 (1:0, 1:3, 0:1) pret Lavālas “Rocket”.

Egle ar rezultatīvu piespēli atzīmējās pirmā perioda 16.minūtē, kad, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja komandas pirmajā vārtu guvumā un palīdzēja ”Moose” atklāt mača rezultātu. Latviešu uzbrucējs 27 spēlēs šosezon ir sakrājis 13 (4+9) rezultativitātes punktus.

Egle atgriezās laukumā pēc divu spēļu pārtraukuma. Latviešu uzbrucējs izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un pabeidza spēli ar neitrālu lietderības koeficientu.

Panākumu izcīnīja Latvijas izlases aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Toronto “Marlies”, kas viesos ar 4:3 (1:2, 1:1, 1:0, 1:0) papildlaikā uzveica Abotsfordas “Canucks”, ko šosezon pārstāv arī latviešu vārtsargs Artūrs Šilovs.

Rubīns izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un ieguva negatīvu lietderības koeficientu. Tikmēr Šilovs nebija pieteikts mačam.

Tāpat laukumā nedevās arī vārtsargs Mareks Mitens, kura pārstāvētā Jūtikas “Comets”, latvietim paliekot uz rezervistu soliņa, izbraukumā ar 3:4 (1:0, 1:3, 1:1) atzina Ročesteras “Americans” pārākumu.

Autors: Rainers Rogs Avots: AHL