Balinskim piespēle, “Checkers” atspēlējas no 0:3 un uzvar papildlaikā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Amerikas hokeja līgas (AHL) komanda Šārlotas “Checkers” izbraukumā ar rezultātu 4:3 (0:0, 0:3, 3:0, 1:0) apspēlēja Klīvlendas “Monsters” vienību.

Balinskis šajā mačā nopelnīja rezultatīvu piespēli, vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Jāpiemin, ka pēc otrās trešdaļas “Checkers” atradās iedzinējos ar rezultātu 0:3, taču līdz 11. minūtei Šārlotas klubam izdevās panākt neizšķirtu. Balinskis asistēja trešajā “Checkers” vārtu guvumā.

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Floridas “Panthers” rindās Balinskis 18 cīņās izcēlies ar vieniem vārtiem un vienu piespēli, bet 21 AHL spēlē hokejists nopelnījis divus precīzus metienus un 11 rezultatīvas piespēles.

“Checkers” ar 48 punktiem 46 mačos ierindojas piektajā vietā Atlantijas divīzijā.

Nākamo cīņu Balinska klubs aizvadīs 11. februārī viesos plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Klīvlendas “Monsters”.

Citā spēlē Artūra Šilova Abotsfordas “Canucks” klubs viesos ar rezultātu 1:3 (0:0, 0:2, 1:1) piekāpās Kolorado “Eagles” komandai.

Šilovs šajā mačā atvairīja 30 no 33, jeb 90,9% pretinieku metienu.

Abotsfordas klubs 43 spēlēs nopelnījis 51 punktu un atrodas piektajā vietā Klusā okeāna divīzijā.

Vārtsargs 28 spēlēs ticis galā ar 90,1% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 2,87 vārtus.

Nākamais mačs “Canucks” paredzēts 11. februārī viesos plkst. 4:05 pēc Latvijas laika pret Kolorado “Eagles” vienību.