Sējējs turpina mest vārtus, Puide iemet debijā

Trešdien Šveices pēc spēka 3. līgā (MyHL) laukumā devās trīs Latvijas hokejisti.

Uzbrucēja Nila Sējēja pārstāvētā Martiņjī “Red Ice” mājās ar 5:1 (0:0, 1:0, 4:1) apspēlēja “Huttwil”.

Sējējs 44. minūtē asistēja “Red Ice” uzvaras vārtos, bet 56. minūtē, iemetot ripu tukšos pretinieku vārtos, panāca uz tablo 5:1 un pielika mačam punktu. Latvijas hokejists atzīmējās arī ar divām soda minūtēm.

23 gadus vecais uzbrucējs guvis vārtus visās četrās šosezon līdz šim aizvadītajās spēlēs. Četros mačos Sējējs izcēlies ar četriem precīziem metieniem un divām rezultatīvām piespēlēm.

“Red Ice” ar 11 punktiem četrās spēlēs ir līgas vicelīdere.

Tikmēr uzbrucēju Riharda Puides un Kristera Arnicāca pārstāvētā EHC “Wetzikon” viesos ar 3:5 (0:0, 1:3, 2:2) piekāpās EHC “Bulach”.

Puide debitēja EHC “Wetzikon” rindās ar vārtiem. Latvijas hokejists 46. minūtē panāca uz tablo 2:3.

Tikmēr Arnicācs palika bez rezultativitātes punktiem.

Arnicāns četrās spēlēs atzīmējies ar vienu rezultatīvu piespēli, bet Puide līdz šim vienīgajā sezonas mačā atzīmējies ar precīzu metienu.

EHC “Wetzikon” ar trīs punktiem četrās spēlēs ierindojas vien desmitajā pozīcijā 12 komandu konkurencē.