Grīnbergam 1+1 Francijā, rezultatīvi arī Polcs un Švanenbergs

Francijas hokeja līgā (Ligue Magnus) otrdien spēles aizvadīja vairāki Latvijas hokejisti.

Uzbrucēja Ričarda Grīnberga pārstāvētā Šamonī-Monblānas “Pionniers”, spēlējot mājās, bullīšos ar 3:4 (0:2, 1:0, 2:1, 0:0, 0:1) piekāpās Anglē “Hormadi”.

Grīnbergs 37. minūtē asistēja “Pionniers” pirmajos vārtos, bet 53. minūtē izvirzīja mājiniekus vadībā ar 3:2. Uzbrucējs divas reizes apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, nerealizēja savu pēcspēles metienu un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Četrās spēlēs Grīnbergs izcēlies ar vieniem vārtiem un četrām rezultatīvām piespēlēm.

Uzbrucēja Rolanda Vīgnera pārstāvētā Ruānas “Dragons” mājās ar 5:2 (0:1, 2:1, 3:0) pārspēja uzbrucēju Rūdolfa Polca un Ņikitas Jevpalova pārstāvēto Bordo “Boxers”.

Vīgners izpildīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Polcs asistēja “Boxers” pirmajos vārtos, uzvarēja astoņos no 15 (53,33%) iemetieniem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Tikmēr Jevpalovs izdarīja vienu metienu, uzvarēja tikai piecos no 13 (38,46%) iemetieniem un pameta laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu ”-4”.

Vīgners šosezon četrās spēlēs atdevis vienu rezultatīvu piespēli. Polcs četros mačos ticis pie diviem (0+2) punktiem, bet Jevpalovs tikpat spēlēs sakrājis četrus (2+2) punktus.

Uzbrucēja Jāņa Švanenberga pārstāvētā Amjēnas “Gothiques” savā laukumā ar 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) uzveica aizsarga Daniela Goršānova pārstāvēto Seržī-Pontuāzas “Jokers”.

Švanenbergs 26. minūtē asistēja uzvaras vārtos. Uzbrucējs divreiz apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, uzvarēja piecos no 11 (45,45%) iemetieniem un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Arī Goršānovs pabeidza spēli ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Švanenbergs četros mačos atdevis četras rezultatīvas piespēles, bet Goršānovs tikpat spēlēs ticis pie viena (0+1) punkta.

Aizsarga Harija Branta un uzbrucēja Daniela Bērziņa pārstāvētā Nicas “Aigles” izbraukumā ar 1:4 (0:2, 0:1, 1:1) atzina Anžēras “Ducs” pārākumu.

Brants nebija pieteikts šim mačam.

Tikmēr Bērziņš uzvarēja 12 no 23 (52,17%) iemetieniem un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Brants šosezon piedalījies tikai vienā spēlē (0+0), bet Bērziņš trīs mačos atzīmējies ar vienu precīzu metienu.

Savukārt uzbrucēja Artūra Mickeviča pārstāvētā Gapas “Rapaces” viesos ar 0:7 (0:3, 0:4, 0:0) kapitulēja Grenobles “Bruleurs De Loups”.

Mickevičs protokolā atzīmējās ar vienu metienu un negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Uzbrucējs četrās spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli.