Dzierkalam lielisks sniegums, panākums arī Indrašim (VIDEO)

Zviedrijas hokeja līgā (SHL) šovakar spēles aizvadīja Latvijas hokejisti.

Uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo “AIK” mājās ar 6:3 (3:1, 1:1, 2:1) pārspēja “Leksands IF”.

Dzierkals atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm. Latvijas hokejists 124. sekundē, spēlējot skaitliskajā mazākumā, asistēja “AIK” pirmajos vārtos, bet 47. minūtē atdeva rezultatīvu piespēli mājinieku sestajos vārtos.

Uzbrucējs 11 minūtēs un 41 sekundē izpildīja vienu spēka paņēmienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Dzierkals šosezon sešās spēlēs guvis vienus vārtus un izdarījis trīs rezultatīvas piespēles.

“AIK” ar 15 punktiem sešos mačos ir līgas vicelīdere.

Nākamo spēli Dzierkala pārstāvētais klubs aizvadīs 5. oktobrī, plkst. 16:15 savā laukumā uzņemot “Linkoping”.

Tāpat panākumu svinēja arī uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētā “Brynas IF”, kas mājās ar 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) uzveica Engelholmas “Rogle”.

Indrašis laukumā pavadīja 17 minūtes un 34 sekundes, reizi metot pa pretinieku vārtiem un iegūstot pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Uzbrucējs piecās spēlēs atzīmējies ar vienu precīzu metienu un vienu rezultatīvu piespēli.

“Brynas IF” ar desmit punktiem piecos mačos ieņem ceturto vietu.

Nākamo spēli Indraša pārstāvētā komanda aizvadīs 5. oktobrī, plkst. 16:15 izbraukumā tiekoties ar Vekšes “Lakers”.