Buncis turpina krāt punktus, ”Bulldogs” svin ceturto panākumu piecās spēlēs (VIDEO)

Dānijas hokeja līgā (Metal Ligaen) šovakar laukumā devās divi Latvijas hokejisti.

Uzbrucēja Filipa Bunča pārstāvētā Odenses “Bulldogs”, spēlējot mājās, papildlaikā ar 5:4 (1:1, 3:2, 0:1, 1:0) pārspēja Esbjergas “Energy”.

Buncis ceturtajā minūtē asistēja “Bulldogs” pirmajos vārtos, bet otrā perioda 22. sekundē panāca uz tablo 2:1. Latvijas hokejists izpildīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem.

Uzbrucējs šosezon piecās spēlēs nopelnījis septiņus (5+2) punktus.

“Bulldogs” ar 12 punktiem piecos mačos ir līgas vicelīdere.

Nākamo spēli Bunča pārstāvētais klubs aizvadīs 27. septembrī, plkst. 20:30 izbraukumā tiekoties ar Rodovres “Mighty Bulls”.

Tikmēr vārtsarga Jāņa Fecera un aizsarga Oskara Cibuļska pārstāvētā Herningas “Blue Fox”, spēlējot viesos, bullīšos ar 2:3 (0:1, 0:0, 2:1, 0:0, 0:1) piekāpās Frederikshavnas “White Hawks”.

Fecers šoreiz palika uz rezervistu soliņa.

Tikmēr Cibuļskis reizi apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību.

Latvijas izlases aizsargs šosezon sešās spēlēs izcēlies ar vienu vārtu guvumu un vienu rezultatīvu piespēli.

“Blue Fox” ar astoņiem punktiem sešos mačos atrodas trešajā pozīcijā.

Nākamo spēli latviešu pārstāvētais klubs aizvadīs 27. septembrī, plkst. 20:30 savā laukumā uzņemot Esbjergas “Energy”.