Zviedrijas un Šveices komandas izcīna uzvaras ČL spēlēs (VIDEO)

Šovakar tika aizvadītas septiņas Čempionu hokeja līgas (CHL) spēles.

Čehijas komanda Tršinecas “Ocelari” savā laukumā ar 1:3 (0:0, 1:2, 0:1) piekāpās Zviedrijas vienībai Vekšes “Lakers”.

Vienīgos “Ocelari” vārtus guva Džastins Adamo 29. minūtē. “Lakers” rindās izcēlās Joakims Blikfelds, Deniss Rasmusens un Filips Ēriksons.

“Ocelari” vārtsargs Mareks Mazanecs tika galā ar 22 no 25 metieniem, kamēr “Lakers” vārtu vīrs Emīls Larmi atvairīja 18 no 19 metieniem.

Citā spēlē Ungārijas komanda “Fehervar AV19” mājās piekāpās zviedriem Kārlstadas “Farjestad BK” ar rezultātu 1:3 (0:0, 0:0, 1:3).

Visi vārti tika gūti izšķirošajās 20 minūtēs. No sākuma Stians Solbergs un Markuss Vestfalts panāca 2:0 perioda ievadā. Pēc 13 minūtēm ungāru komandas leģionārs Kriss Brauns vienus vārtus atguva, taču Augusts Tornbergs 35 sekundes vēlāk atgrieza divu vārtu pārsvaru.

“Fehervar AV19” jau 5. minūtē nomainīja vārtsargu Rasmusu Reijolu, kurš veiksmīgi neitralizēja visus piecus metienus. Mača turpinājumā Dominiks Horvāts atvairīja 37 no 40 metieniem. Tikmēr “Farjestad BK” vārtu vīrs Maksims Lagasī tika galā ar 17 no 18 raidījumiem.

Savukārt aizvadītās sezonas ČL čempione Ženēvas “Servette” ar 4:3 (0:1, 1:1, 2:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja viesus no Norvēģijas – Hamāras “Storhamar IL”.

Mihaels Špačeks kļuva par mača galveno varoni. Viņš pamatlaikā izcēlās ar vārtu guvumiem, bet pēcspēles metienos realizēja izsķirošo bullīti.

“Storhamar IL” vārtu vīrs Markuss Ronebeks-Stensruds tika galā ar 33 no 36 raidījumiem. Tikmēr ženēviešu vārtsargs Gotjē Deklū atvairīja 15 no 18 metieniem.

Visbeidzot Austrijas komanda Klāgenfurtas “Athletic Sports Club” mājās kapitulēja šveiciešiem Frīburgas “Gotteron” ar 0:4 (0:3, 0:1, 0:0).

“Gotteron” sastāvā ar precīziem metieniem izcēlās Markuss Sorensens, Jakobs Delarouzs un divreiz Samuels Valsers.

Klāgenfurtes komandas vārtsargs Sebastians Dāms tika galā ar deviņiem no 13 metieniem, bet “Gotteron” vārtus sargājušais Reto Berra neitralizēja visus 25 mēģinājumus.

Čempionu hokeja līga, 12. septembris:

Tamperes “Tappara” (Somija) – Ruānas “Dragons” (Francija) | 6:1 (1:0, 2:1, 3:0) LINKS

“Sonderjyske Ishockey” (Dānija) – Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins” (Vācija) | 0:5 (0:2, 0:1, 0:2) LINKS

Tršinecas “Ocelari” (Čehija) – Vekšes “Lakers” (Zviedrija) | 1:3 (0:0, 1:2, 0:1)

“Fehervar AV19” (Ungārija) – Kārlstadas “Farjestad BK” (Zviedrija) | 1:3 (0:0, 0:0, 1:3)

“Lausanne HC” (Šveice) – Tamperes “Ilves” (Somija) | 7:2 (2:0, 1:1, 4:1)  LINKS

Ženēvas “Servette” (Šveice) – Hamāras “Storhamar IL” (Norvēģija) | 4:3 (0:1, 1:1, 2:1, 0:0, 1:0) PM

Klāgenfurtas “Athletic Sports Club” (Austrija) – Frīburgas “Gotteron” (Šveice) | 0:4 (0:3, 0:1, 0:0)